Innowacje i jakość


Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów. PM-International oferuje znacznie więcej niż stosowanie się do wymaganych standardów.

Nasze najlepsze suplementy diety FitLine oraz seria kosmetyków FitLine med i FitLine skin powstały w oparciu o najnowsze i potwierdzone badania naukowe. Produkty PM-International oznaczają najwyższe bezpieczeństwo oraz optymalny wybór, oferując użytkownikom przyswajalność i biodostępność składników odżywczych. Powstają też zgodnie z surowymi zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) przemysłu farmaceutycznego. To synonim jeszcze większego bezpieczeństwa i jakości.

FitLine to uznana marka w sportach najwyższej klasy
Szczególnie w sporcie wyczynowym jakość i bezpieczeństwo są wyjątkowo poszukiwane. Od lat najlepsi sportowcy z całego świata stawiają na FitLine. Są oni zdeklarowanymi użytkownikami FitLine, którzy pokładają ogromną wiarę w produkty i ich zdolność poprawienia wyników. Ich zaufanie do FitLine opiera się w dużym stopniu na dobrowolnym zobowiązaniu PM-International do regularnego testowania produktów pod względem anaboliczno-androgennych steroidów będących substancjami dopingującymi.
(„Lista kolońska” to lista Centrum Olimpijskiego nad Renem, która zawiera suplementy diety o zminimalizowanym ryzyku dopingu. Więcej informacji pod adresem: www.koelnerliste.com )

... dzięki temu FitLine produktami unikalnymi. W konsekwencji wiele z nich opatentowano.
How FitLine comes to life
How FitLine comes to life